O NAS


ZEEA MANUFAKTURA ŚWIEC

zeea to manufaktura gdzie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły ręcznie wytwarzamy naturalne świece zapachowe. Wszystkie produkty w naszej pracowni powstają w małych seriach z najwyższej jakości surowców naturalnych pozyskiwanych z kontrolowanych upraw ekologicznych oraz lokalnych gospodarstw pszczelarskich.


W naszej ofercie znajdziesz świece z naturalnych wosków: sojowego, pszczelego oraz świece wykonane z wosku palmowego. Każda kolekcja świec tworzona jest zgodnie z naszą filozofią poszanowania środowiska, stawiając na nowoczesny design nie zapominamy o tym aby być eko.


Używane przez nas naturalne woski są w pełni bio-degradowalne, wolne od GMO, metali ciężkich oraz pestycydów, herbicydów oraz innych chemicznych dodatków. W przeciwieństwie do klasycznych świec produkowanych z pochodnych ropy naftowej świece zeea nie kopcą i nie wydzielają w trakcie palenia szkodliwych substancji. Zaś sam czas palenia w porównaniu do świec parafinowych jest dłuższy nawet o połowę co pozwala dłużej cieszyć się ulubionym aromatem.