WSPÓŁPRACA

Szanowni Państwo, zapraszamy do współpracy biznesowej. Poza ofertą gotowych świec dostępnych w naszym sklepie oferujemy:

świece spersonalizowane,
zestawy upominkowe,
kolekcje dedykowane dla hoteli, pensjonatów i salonów SPA.

Do każdej oferty współpracy podchodzimy indywidualnie oferując optymalne rozwiązania łączące ideologię naszej marki z potrzebami klienta, nie zapominając o wyjątkowym wyglądzie, który w decydującym stopniu wpływa na wizerunek marki.
 

Nasze ekskluzywne świece to idealne uzupełnienie oferty sklepów z wyposażeniem wnętrz, kwiaciarni oraz ważny detal we wnętrzach hoteli, pensjonatów oraz salonów SPA.
Korzystając z naszych świec, mogą Państwo budować wyjątkowy nastrój poprzez dobór zapachu idealnego względem sytuacji czy też pory roku.

Zestawy ZEEA to prestiżowe upominki dla pracowników oraz klientów biznesowych. Nasze zestawy stanowią też idealny upominek dla uczestników różnego rodzaju eventów.

W chwili obecnej w stałej ofercie posiadamy kolekcje świec wykonanych z naturalnych wosków sojowych oraz palmowych w ponad 50 starannie wyselekcjonowanych zapachach.
Wszystkie produkty w naszej pracowni powstają w małych seriach z najwyższej jakości surowców naturalnych pozyskiwanych z kontrolowanych upraw ekologicznych oraz lokalnych gospodarstw pszczelarskich.
Używane przez nas naturalne woski są w pełni bio - degradowalne, wolne od GMO, metali ciężkich oraz pestycydów czy herbicydów.
W przeciwieństwie do klasycznych świec produkowanych z pochodnych ropy naftowej świece ZEEA nie kopcą i nie wydzielają w trakcie palenia szkodliwych substancji. Zaś sam czas palenia w porównaniu do świec parafinowych jest większy nawet o połowę co pozwala dłużej cieszyć się ulubionym aromatem.


ZAUFALI NAM:

HEXELINE,
HERON LIVE HOTEL,
BEAUTY HOUSE - KRYSTIAN STĘPIEŃ,
HANIA - sklep internetowy,
HOUSE OF SODOM,
ALLANI,
PIXERS,
MONIKA KAMIŃSKA,

Zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

sklep@zeea.pl
tel - 799 212 407