Mała trema czyli pierwszy wpis... na blogu.

Cześć! Mam na imię Karol i jestem założycielem marki ZEEA.

Pomysł utworzenia manufaktury i sklepu zrodził się w sierpniu 2013 roku we Wrocławiu gdzie z powodzeniem działamy do dziś.

Oczywiście sama chęć i dobra wola to stanowczo za mało… Po zdobyciu potrzebnej wiedzy i przeprowadzeniu niezliczonej ilości prób, które niejednokrotnie kończyły się spektakularnymi klapami powstały pierwsze świece z kolekcji loff...

Dziś zeea to manufaktura gdzie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły ręcznie wytwarzamy naturalne świece zapachowe. Wszystkie produkty w naszej pracowni powstają w małych seriach z najwyższej jakości surowców naturalnych pozyskiwanych z kontrolowanych upraw ekologicznych oraz lokalnych gospodarstw pszczelarskich.

W naszej ofercie znajdziesz naturalne świece sojowe, świece wykonane z wosku palmowego oraz wosku pszczelego. Każda kolekcja świec tworzona jest zgodnie z naszą filozofią poszanowania środowiska, stawiając na nowoczesny design nie zapominamy o tym aby być eko

Używane przez nas naturalne woski są w pełni bio-degradowalne, woln od GMO, metali ciężkich oraz pestycydów, herbicydów oraz innych chemicznych dodatków. W przeciwieństwie do klasycznych świec produkowanych z pochodnych ropy naftowej świece zeea nie kopcą i nie wydzielają w trakcie palenia szkodliwych substancji. Zaś sam czas palenia w porównaniu do świec parafinowych jest dłuższy nawet o połowę co pozwala dłużej cieszyć się ulubionym aromatem.

Mam nadzieję, że świece ZEEA sprawią Wam tyle radości – ile nam sprawia tworzenie ich dla was :)

Karol