Nowe świece zapachowe w kolekcji HOBO...

No i stało się !!! Po długim okresie przygotowań oraz kilku zmianach daty premiery nowe pojemności świec sojowych z kolekcji HOBO są już dostępne w naszym sklepie.

Pomimo starannego planowania z uwzględnieniem wszelkich najdrobniejszych szczegółów nie obyło się bez kliku niespodzianek :) Same przygotowania do wprowadzenia nowych modeli świec zbiegły się z przeprowadzką do wymarzonego domu gdzieś pośrodku malowniczych lasów Gór Izerskich... 

Naszą przygodę z przeprowadzką opiszemy Wam w kolejnym wpisie na blogu.

Obecnie w kolekcji HOBO można znaleźć świece zapachowe o pojemnościach 180ml pakowane w ekologiczne tuby z papieru pochodzącego z recyklingu. W chwili obecnej dostępne są dwa warianty świec, różniące się zastosowanym knotem. W związku z licznymi prośbami wszystkie nowe zapachy świec posiadają bawełniane knoty. Świece z knotem drewnianym dostępne będą do momentu wyczerpania zapasów magazynowych.

Świece o pojemności 250ml zalewane do butelek aptecznych, które po wypaleniu świecy mogą być ponownie wykorzystane jako ozdoba, wazonik itp...

Duże świece o pojemności 500ml z dwoma knotami, których czas palenia wynosi aż 100 godzin. Świece te stanowią idealne uzupełnienie długich jesiennych wieczorów.

Wszystkie świece zapachowe z kolekcji HOBO zalewane są do pojemników z brązowego szkła, podczas palenia świeca migocze delikatnie pięknym, ciepłym bursztynowym światłem.

Projektując każdą ze świec myślimy o ochronie środowiska starając się aby pojemniki po swiecach mogły być powtórnie wykorzystane a same opakowania pochodziły lub nadawały się do recyklingu.

Zastosowanie nowej ulepszonej receptury w połączeniu z bawełnianym knotem sprawia, że świece palą się stabilnym jasnym płomieniem uwalniając równomiernie swój zapach.

Pochwalimy się przy okazji, że to jeszcze nie koniec nowości w kolekcji HOBO.

Karol